transport międzynarodowy
wejdź »
Okręgowa stacja kontroli pojazdów
wejdź »
Serwis pojazdów
wejdź »
Przegląd samochodu
wejdź »

Paliwa BP


Tankuj u nas paliwo i myj samochód za darmo


Zobacz regulamin promocji >>

  • 6 stanowisk do samochodow osobowych i dostawczych
  • 2 stanowiska TIR (z satelitą) – SZYBKI TIR
  • paliwa ADD BLUE

paliwa usuwające brud


paliwa BP


blue solution logo

Paliwa Add Blue


noxy jest produktem bezpiecznym

Normy jakości

NOXy® jest produktem bezpiecznym dla otoczenia i przyjaznym dla środowiska. NOXy® to wysokiej jakości wodny roztwór mocznika, spełniający międzynarodowe standardy jakości, zgodne z normą ISO22241-1/-2/-3/-4. NOXy® podlega ciągłej kontroli jakości na etapie produkcji, transportu i konfekcjonowania.
Celem zabezpieczenia produktu przed zanieczyszczeniami oraz dla zapobieżenia korozji na stosowanych przyrządach, wszystkie elementy zbiorników i kontenerów, służących do transportu NOXy® powinny być wykonane z odpowiednich materiałów. Zalecanym rozwiązaniem są wyroby z wysokostopowych stali austenicznych oraz tworzyw sztucznych.
Mając na uwadze wysoką jakość transportowanego produktu oraz dbałość o zachowanie jego pierwotnych właściwości należy unikać długotrwałego przewozu w temperaturze przekraczającej 25°C. Jest to optymalne rozwiązanie, które pozwala uniknąć rozkładu mocznika i/lub odparowania wody przy wykorzystaniu zbiorników wentylowanych. Przestrzeganie określonych zasad postępowania jest niezwykle istotne dla zachowania odpowiednich właściwości produktu.

Roztwory mocznika i amoniaku

Każda partia produktu jest poddawana testom w laboratorium , wraz z dostarczonym produktem klient otrzymuje świadectwo jakości.