o nas
wejdź »
Stacja paliw bp
wejdź »
Okręgowa stacja kontroli pojazdów
wejdź »
Przegląd samochodu
wejdź »
o nas
wejdź »
Stacja paliw bp
wejdź »
Okręgowa stacja kontroli pojazdów
wejdź »
Przegląd samochodu
wejdź »
formularz
kontaktowy

SPEDYCJA I TRANSPORT
NIEMCY, RUMUNIA, FRANCJA, WĘGRY, BELGIA

ponad 50 samochodów
do dyspozycji Twojej firmy

Oferujemy usługi transportowe na terenie całej Europy. Zapraszamy do współpracy!

Terminowe dostawy i bezpieczeństwo
to nasza specjalność

Usługi potwierdzone przez klientów
- sprawdź nasze osiągnięcia!

Dane Beskidus w liczbach
5000000
km przejechanych rocznie
10000
zrealizowanych zleceń
150000
ton przewiezionego towaru
Skontaktuj się z nami
transport międzynarodowy
BESKIDUS Sp. z o.o.
Zembrzyce 663, 34-210 Zembrzyce
NIP: 552 158 63 76
Z nami możesz być spokojny
o dostawę na czas
Transport ładunków na terenie całej Europy


Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną cieszącą się zaufaniem wielu Klientów. Nowoczesne i skrojone na miarę potrzeb Klientów usługi na terenie całej Europy to nasza specjalność. Ponadto zajmujemy się spedycją, w ramach której organizujemy transport ładunków dla naszych klientów. Zapewniamy transport międzynarodowy towarowy, ponadgabarytowy i chłodniczy. Na rynku istniejemy już ponad 60 lat, co jest gwarancją dużego doświadczenia i wysokiej jakości świadczonych usług.

Klienci mogą liczyć na szybką realizację zleceń, doskonałe zaplecze techniczne, nowoczesny tabor, sprawdzoną kadrę specjalistów, terminowe dostawy oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Stała dostępność taboru i wysoka elastyczność są gwarancją szybkiej i profesjonalnej realizacji zleceń transportowych do Francji, Belgi, Niemczech, Węgier, Rumuni i pozostałych krajów Unie Europejskiej.

Stały podgląd

Wszystkie samochody standardowo mają na wyposażeniu system nawigacji satelitarnej GPS, umożliwiając klientom stałą kontrolę oraz śledzenie dostawy, co potwierdza bezpieczeństwo usług naszej firmy transportowo-spedycyjnej.

Dokąd jeździmy

Świadczymy międzynarodowe usługi transportowe i spedycyjne na terenie całej Unii Europejskie, w szczególności krajów Europy Zachodniej oraz Południowej, m.in.:
  • Węgry
  • Rumunia
  • Niemcy
  • Francja
  • Belgia

Wszystkich poszukujących rzetelnej i sprawdzonej firmy zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz złożenia zapytania korzystając z naszego formularza ofertowego. Odpowiemy w ciągu 24h.
beskidus
Certyfikaty firmy Beskidus

Nowoczesny tabor


Naczepy

Dysponujemy naczepami typu:
  • firanka, 
  • standard, 
  • mega o długości 13,6 metrów i ładowności do 24 ton, 
  • naczepy niskopodwoziowe o wymiarach 13,6 x 2,8 x 4,6 m i ładowności do 24 ton.

Transport chłodniczy

Posiadamy nowe zestawy chłodnicze, nie starsze niż 2 lata. Dostarczamy świeże produkty zawsze na czas. Przewozimy również towary w głębokim mrożeniu do -25ºC, jak i również świeże produkty w niskich dodatnich temperaturach. Nasi kierowcy, jak i tabor chłodniczy posiadają badania i certyfikaty niezbędne do przewozu żywności. Klienci otrzymują dokumenty potwierdzające temperaturę towaru w momencie załadunku, przewozu i dostawy.

Przewóz ponadgabarytowy

Posiadamy odpowiednie zezwolenia, dzięki którym transportujemy m.in sprzęty rolnicze, przyczepy, traktory, koparki, samochody oraz inne ładunki. Nowoczesne środki przewozu, którymi dysponujemy zapewniają bezkolizyjny transport i spedycję towarów. W skład floty wchodzą nowoczesne i niezawodne ciągniki samochodowe posiadające odpowiednie certyfikaty. Naszym klientom oferujemy naczepy dostosowane do każdego produktu.
Jeśli szukasz transportu towarów do Niemiec, Francji, Belgii, Węgier, Rumunii lub innych krajów Europy Zachodniej i Południowej, skontaktuj się z nami.
śledź nasz fanpage
Oglądaj nas na youtube
Kariera Obecenie poszukujemy kandydatów na stanowiska: