Okręgowa stacja kontroli pojazdów
wejdź »
Stacja paliw bp
wejdź »
Serwis pojazdów
wejdź »
Przegląd samochodu
wejdź »
Okręgowa stacja kontroli pojazdów
wejdź »
Stacja paliw bp
wejdź »
Serwis pojazdów
wejdź »
Przegląd samochodu
wejdź »
formularz
kontaktowy

SPEDYCJA I TRANSPORT
NIEMCY, RUMUNIA, FRANCJA, WĘGRY, BELGIA, WŁOCHY, AUSTRIA

ponad 50 samochodów
do dyspozycji Twojej firmy

Oferujemy usługi transportowe na terenie całej Europy. Zapraszamy do współpracy!

Terminowe dostawy i bezpieczeństwo
to nasza specjalność

Usługi potwierdzone przez klientów
- sprawdź nasze osiągnięcia!

Dane Beskidus w liczbach
5000000
km przejechanych rocznie
10000
zrealizowanych zleceń
150000
ton przewiezionego towaru
Skontaktuj się z nami
BESKIDUS Sp. z o.o.
Zembrzyce 663, 34-210 Zembrzyce
NIP: 552 158 63 76
Z nami możesz być spokojny
o dostawę na czas
Transport ładunków na terenie całej Europy


Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną cieszącą się zaufaniem wielu Klientów. Nowoczesne i skrojone na miarę potrzeb Klientów usługi na terenie całej Europy to nasza specjalność. Ponadto zajmujemy się spedycją, w ramach której organizujemy transport ładunków dla naszych klientów. Zapewniamy transport międzynarodowy towarowy, ponadgabarytowy i chłodniczy. Na rynku istniejemy już ponad 60 lat, co jest gwarancją dużego doświadczenia i wysokiej jakości świadczonych usług.

Klienci mogą liczyć na szybką realizację zleceń, doskonałe zaplecze techniczne, nowoczesny tabor, sprawdzoną kadrę specjalistów, terminowe dostawy oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Stała dostępność taboru i wysoka elastyczność są gwarancją szybkiej i profesjonalnej realizacji zleceń transportowych do Francji, Belgi, Niemczech, Węgier, Rumunii, Włoch, Austrii i pozostałych krajów Unie Europejskiej.

Stały podgląd

Wszystkie samochody standardowo mają na wyposażeniu system nawigacji satelitarnej GPS, umożliwiając klientom stałą kontrolę oraz śledzenie dostawy, co potwierdza bezpieczeństwo usług naszej firmy transportowo-spedycyjnej.

Dokąd jeździmy

Świadczymy międzynarodowe usługi transportowe i spedycyjne na terenie całej Unii Europejskie, w szczególności krajów Europy Zachodniej oraz Południowej, m.in.:
 • Węgry
 • Rumunia
 • Niemcy
 • Francja
 • Belgia
 • Włochy
 • Austria

Wszystkich poszukujących rzetelnej i sprawdzonej firmy zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz złożenia zapytania korzystając z naszego formularza ofertowego. Odpowiemy w ciągu 24h.
beskidus
Certyfikaty firmy Beskidus

Nowoczesny tabor


Naczepy

Dysponujemy naczepami typu:
 • firanka, 
 • standard, 
 • mega o długości 13,6 metrów i ładowności do 24 ton, 
 • naczepy niskopodwoziowe o wymiarach 13,6 x 2,8 x 4,6 m i ładowności do 24 ton.

Transport chłodniczy

Posiadamy nowe zestawy chłodnicze, nie starsze niż 2 lata. Dostarczamy świeże produkty zawsze na czas. Przewozimy również towary w głębokim mrożeniu do -25ºC, jak i również świeże produkty w niskich dodatnich temperaturach. Nasi kierowcy, jak i tabor chłodniczy posiadają badania i certyfikaty niezbędne do przewozu żywności. Klienci otrzymują dokumenty potwierdzające temperaturę towaru w momencie załadunku, przewozu i dostawy.

Przewóz ponadgabarytowy

Posiadamy odpowiednie zezwolenia, dzięki którym transportujemy m.in sprzęty rolnicze, przyczepy, traktory, koparki, samochody oraz inne ładunki. Nowoczesne środki przewozu, którymi dysponujemy zapewniają bezkolizyjny transport i spedycję towarów. W skład floty wchodzą nowoczesne i niezawodne ciągniki samochodowe posiadające odpowiednie certyfikaty. Naszym klientom oferujemy naczepy dostosowane do każdego produktu.
Jeśli szukasz transportu towarów do Niemiec, Francji, Belgii, Węgier, Rumunii, Włoch, Austrii lub innych krajów Europy Zachodniej i Południowej, skontaktuj się z nami.
śledź nasz fanpage
Oglądaj nas na youtube
Kariera Obecenie poszukujemy kandydatów na stanowiska: